Меню

Бортові вантажні автомобілі Hyundai

Бортові вантажні автомобілі Hyundai

Вы выбрали:
  Категорія
  Виробник
  Технічно допустима вантажопідйомність
  Колісна формула
  Ціна

  Бортова вантажiвка - це вантажний автомобіль який використовується для перевезення різних вантажів. Його відмінною рисою є відкритий кузов з відкидними бортами. Бортові вантажівки, як і інші вантажні автомобілі, розрізняються за класами вантажопідйомності: від легких (г / п до 1.5 тонн) до важких (г / п до 60 тонн)

  Бортова вантажiвка є одним з найпоширеніших типів вантажних автомобілів. При здійсненні робіт з навантаження і розвантаження, транспортування вантажів різних типів він дуже зручний. Бортові вантажівки можна розвантажувати з будь-якого боку, маючи вільний доступ до вантажу. Також буває різновид бортового кузова - тент бортовий.

  Бортові вантажівки - одне з найбільш широко поширених і популярних типів шасі для установки на них кранів-маніпуляторів. Внаслідок того, що кузов бортових вантажівок частіше знаходиться у відкритому стані, то для перевезення на ньому не підійдуть вантажі, які можуть бути зіпсовані погодними умовами (дощем, ультрафіолетом, вітром, градом). Ця умова відразу робить основним вантажем, що перевозиться будівельні матеріали: цеглу, труби, арматура і багато іншого, що ні підпадає під вплив погодних умов.

   

  Реалізація авто та спецтехніки
  Сервісне обслуговування автотехніки. Гарантія

  • АВТОЕКСПО -
  Продаж та сервіс комерційної техніки
  total time: 0,4124 s query time: 0,0151 s queries: 40