Меню

Планове технічне обслуговування автомобіля

Планове технічне обслуговування автомобіля

Планове ТО вантажних автомобілівПланове ТО вантажних автомобілів слід проводити раз на рік або через кожні 10 000 км пробігу. У сервісній книжці міститься графік ТО, перелік робіт, які виконуються у відповідності до пробігу автомобіля та сертифікат кожного ТО. В залежності від марки автомобіля та від виду вантажної техніки графік проведення технічного обслуговування може відрізнятися від вищезазначеного, тому слід дотримуватися інструкцій, вказаних у сервісній книжці.

Досвідчені спеціалісти компанії «АвтоЕкспо» забезпечать проведення планового технічного огляду Вашого автопарку на найвищому рівні, оскільки в роботі використовується сучасне обладнання для діагностики, а для обслуговування і ремонтів використовують оригінальні запасні частини та спеціалізований інструмент.

Вантажний автомобіль — важлива складова для ведення бізнесу, тому потрібно своєчасно проходити планове технічне обслуговування у професіоналів для того щоб автомобілі Вашого автопарку перевозили вантажі впродовж багатьох років.

ЗАПИС НА СЕРВІС

On-Line запис на сервіс

Запис на сервіс автомобилів - станцію компанії Автоекспо
за адресою: м.Київ, вул.Павла Усенка 8. Телефон: +38 (044) 351-00-03

Реалізація авто та спецтехніки
Сервісне обслуговування автотехніки. Гарантія

  • АВТОЕКСПО -
Продаж та сервіс комерційної техніки
total time: 0,1839 s query time: 0,0075 s queries: 23